Staff Directory

1 2 > showing 1 - 45 of 49 constituents
Tracy Aleckson

Tracy Aleckson

Hearing Impaired
Nathen Baker

Nathen Baker

5th Grade
Irais Baltazar

Irais Baltazar

Custodian
Kathryn Bernard

Kathryn Bernard

Art
Elizabeth Bruckner

Elizabeth Bruckner

Paraeducator
Angelo Buttitta

Angelo Buttitta

Custodian
Rachel Castaneda

Rachel Castaneda

1st Grade
Jim Cieciwa

Jim Cieciwa

Principal
Cheryl Crenshaw

Cheryl Crenshaw

1st Grade
Valorie Crusey

Valorie Crusey

Nurse
Kara Graeb

Kara Graeb

Speech
Brooke Hamilton

Brooke Hamilton

Office Admin Assistant
Tayler Hamrick

Tayler Hamrick

Technology Literacy Coach
Alicia Howell

Alicia Howell

Kindergarten
Jamie Hyde

Jamie Hyde

2nd Grade
Carol Janossy

Carol Janossy

Orchestra
Becky Johnson

Becky Johnson

LC Director
Jaclyn Johnson

Jaclyn Johnson

EL
Michael Kolar

Michael Kolar

PE
Nicole Lesniewicz

Nicole Lesniewicz

5th Grade
Annika McKnight

Annika McKnight

Lunch/Playground Supervisor
Anne McQuillen

Anne McQuillen

Health Clerk
Tejal Mehta

Tejal Mehta

2nd Grade
Norma Mendoza

Norma Mendoza

Custodian
Jenae Murphy

Jenae Murphy

2nd Grade
Ruth Nader

Ruth Nader

Paraeducator
Katherine Nyland

Katherine Nyland

EL
Jennifer Parkhurst

Jennifer Parkhurst

Math Coach
Danielle Pesovic-Schmidt

Danielle Pesovic-Schmidt

Paraeducator
Valerie Plebanski

Valerie Plebanski

4th Grade
Amy Reichart

Amy Reichart

Kindergarten Interventionist
Rianna Roos

Rianna Roos

RTI
Elizabeth Ryan

Elizabeth Ryan

Special Ed
Michelle Salm

Michelle Salm

Gifted
Elisa Smith

Elisa Smith

OT
Linda Snader

Linda Snader

3rd Grade
Laura Stonehocker

Laura Stonehocker

2nd Grade
Danya Sundh

Danya Sundh

Instructional Coach
Carrie Thompson

Carrie Thompson

Literacy Coach
Jennifer Vente

Jennifer Vente

Music Teacher
Michelle Vertanen

Michelle Vertanen

Psychologist
Stephanie Weatherly

Stephanie Weatherly

LC Clerk
Becky Wickboldt

Becky Wickboldt

3rd Grade
Laura Williams

Laura Williams

Math Interventionist
Stephanie Wilson

Stephanie Wilson

5th Grade